Bejeweled LIVE

Bejeweled LIVE na Windows Phone

Klasyczna gra logiczna na Windows Phone

Bejeweled LIVE to wciągająca gra logiczna. Polega na ściąganiu z planszy kolorowych klejnotów, ustawiając je w grupy po trzy i więcej. Choć Bejeweled LIVE to bardzo prosta gra, to wciąga niesamowicie. Jeśli szukasz doskonałej gry logicznej na Windows Phone 7, pobierz Bejeweled 2. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ogromnie wciągająca
  • Szybka rozgrywka
  • Różne tryby gry

Wady

  • Nie znaleziono
Więcej

Bardzo dobry
8

Bejeweled LIVE to wciągająca gra logiczna. Polega na ściąganiu z planszy kolorowych klejnotów, ustawiając je w grupy po trzy i więcej. Choć Bejeweled LIVE to bardzo prosta gra, to wciąga niesamowicie. Jeśli szukasz doskonałej gry logicznej na Windows Phone 7, pobierz Bejeweled 2.

Bejeweled LIVE to gra z popularnej serii Bejeweled. Rozgrywka opiera się na grupowaniu kolorowych klejnotów (kryształów, kamieni szlachetnych) po trzy w kolumnie lub rzędzie. Oczywiście im więcej tym lepiej. Co rusz będziemy natykać się na specjalne klejnoty, dzięki którym zdobędziemy więcej punktów lub zdejmiemy z planszy więcej kamieni.

Rozgrywka w Bejeweled LIVE na na Windows Phone jest szybka, miła i przyjemna. Za każdym razem, gdy gra dobiegnie końca, mamy ochotę zagrać jeszcze raz i jeszcze raz i ... To bardzo dobrze świadczy o Bejeweled LIVE. Dzięki kilku trybom rozgrywki zabawa nie znudzi nam tak szybko.

Bejeweled LIVE

Download

Bejeweled LIVE na Windows Phone